Kuriozalny upadek kolarza podczas Giro d’Italia [VIDEO]

-

- Reklama -

105. edycja wyścigu kolarskiego Giro d’Italia odbywa się w dniach od 6 do 29 maja 2022 na liczącej ponad 3410 kilometrów trasie składającej się z 21 etapów, biegnącej z węgierskiego Budapesztu do włoskiej Werony. Włoski tour to impreza kategorii 2.UWT i jest częścią UCI World Tour 2022.

Podczas tak wielkich tourów niebezpieczeństwo czyha na kolarzy nawet za linią mety. Przekonał się o Sam Oomen z ekipy Jumbo Visma tuż po środowym etapie Giro d’ Italia.

Holender miał ogromnego pecha już za linią mety. Oomen chciał podarować kibicowi swój bidon. Niestety, w pewnym momencie torebka trzymana przez fana niefortunnie zaplątała się w kierownicę i… kolarz zaliczył bolesne zderzenie z betonem. Na szczęście skonczyło sie tylko na stłuczeniach i podrapaniach holenderskiego zawodnika.

- Reklama -

Majowy GIGA Sport w sprzedaży!

Wielki poster Roberta Lewandowskiego i reprezentacji Ukrainy, faworyci Ligi Mistrzów, wywiad z Mbappe, a do wygrania koszulka Lewego z Bayernu, najnowsze piłki Pumy i rękawice oraz absolutny hit: elektroniczne opaski fitness!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...