Kubacki i Doleżal otrzymali sowite czeki za olimpijski medal

-

- Reklama -

Michal Doleżal i Dawid Kubacki otrzymali premie finansowe za olimpijski sukces na skoczni w Zhangjiakou. PKOl wręczył czeskiemu trenerowi czek w wysokości 25 tys. zł, Kubacki za brązowy medal dostał 50 tysięcy złotych. 

– To wielkie święto przede wszystkim Dawida. Wiemy, że już tej współpracy nie będzie i trochę szkoda – skomentował Doleżal, który przed kilkoma dniami zakończył pracę z polską kadrą skoczków.

– Trener wiele razy dał nam radość, pomógł nam w tym przez te sześć lat. Jeśli wykorzysta tę wiedzę w innych drużynach, to można to potraktować jako wzmocnienie rywali – powiedział Dawid Kubacki, który wyraził nadzieję, że za cztery lata będzie mógł znów odbierać nagrody za olimpijski sukces.

- Reklama -

Dawid Kubacki po zakończonym sezonie marzy teraz o odpoczynku.

– Muszę podleczyć nogę i potrzebuję kilku wolnych dni – przyznał brązowy medalista olimpijski.

Kwietniowy GIGA Sport już w sprzedaży!

Wielki poster Roberta Lewandowskiego i reprezentacji Ukrainy, faworyci Ligi Mistrzów, wywiad z Mbappe, a do wygrania koszulka Lewego z Bayernu, najnowsze piłki Pumy i rękawice oraz absolutny hit: elektroniczne opaski fitness!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...