Kto zagra w wielkim finale Ekstraklasa Games

-

- Reklama -

Najlepszym zawodnikiem na konsoli Xbox został Maciej „PAL I Invio” Bronowski (Górnik Zabrze), który dwukrotnie – najpierw w finale drabinki wygranych, a następnie w wielkim finale – pokonał reprezentującego barwy Piasta Gliwice Daniela “Kanara” Kanarka. Rywal Bronowskiego zapewnił sobie miejsce w finale po wygranej z Patrykiem „Jokerem” Siajkowskim z Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Podobną drogę w decydujących spotkaniach przeszedł triumfujący na platformie PlayStation Kacper „Kapi98PL” Piszczek. Zawodnik Śląska Wrocław wygrał w finale Winners Bracket z Jakubem “mrowinho” Mrowickim, a potem również w wielkim finale, po tym, jak jego rywal rozprawił się w dolnej drabince z Szymonem “TheGameSimonem” Bartkiewiczem.

Końcowa klasyfikacja Ekstraklasa Games Open by Guseppe na Xbox:
Maciej „PAL I Invio” Bronowski – Górnik Zabrze
Daniel “Kanar” Kanarek – Piast Gliwice
Patryk “Joker” Siajkowski – Podbeskidzie Bielsko-Biała

- Reklama -

Końcowa klasyfikacja Ekstraklasa Games Open by Guseppe na PlayStation:
Kacper “Kapi98PL” Piszczek – Śląsk Wrocław
Jakub “mrowinho” Mrowicki – Górnik Zabrze
Szymon “TheGameSimon” Bartkiewicz – Legia Warszawa

Zwycięzcy Ekstraklasa Games Open by Guseppe zdobyli przepustkę na Finały Sezonu Ekstraklasa Games, na których zobaczymy również w akcji sześciu zawodników z rozgrywek Ekstraklasa Games Pro. Najlepsi gracze sezonu powalczą o awans na Global Series Play-offs, czyli zmagania będące przedsionkiem do Mistrzostw Świata.

Finały Sezonu Ekstraklasa Games odbędą się 22-23 marca. Transmisja z rozgrywek dostępna będzie na antenie TVP Sport.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...