Kto rzuci wyzwanie Bellinghamowi? [VIDEO]

-

- Reklama -

Jude Bellingham ma być liderem w linii pomocy Realu Madryt już w najbliższym sezonie, który startuje w ten weekend. W LaLiga będziemy świadkami pojedynku dwóch znakomitych pomocników młodego pokolenia: Anglika właśnie i Pedriego z Barcy.

Carlo Ancelotti zdaniem hiszpańskiej prasy w nadchodzącym wielkimi krokami sezonie zastosuje rozwiązanie z kwartetem pomocników w wyjściowej jedenastce. Pojawiają się przypuszczenia, że swego rodzaju romb w linii pomocy mają tworzyć Tchouameni, który będzie ustawiony najniżej, najgłębiej, po bokach będą rozmieszczeni w tej konfiguracji Camavinga z lewej i Valverde z prawej, natomiast jako playmaker, jak dawniej Kaka w Milanie, ma grać właśnie Bellingham.

Tak Anglik grał w towarzyskim El Clasico:

- Reklama -

Ten zawodnik powinien zapewnić wiele asyst graczom z przedniej formacji, chociażby Viniciusowi, który może grać jako fałszywa dziewiątka w nowym sezonie.

W Barcelonie z kolei wiele osób liczy na Pedriego, który w minionych rozgrywkach notował wiele asyst drugiego stopnia, natomiast rzadko jego ostatnie podania kończyły się golami, co wynikało z zadziwiającej wręcz niekiedy nieskuteczności jego partnerów z drużyny. Oto kompilacja zagrań Pedriego z Pucharu Gampera:

Pedri to gracz, który ma wysoką boiskową inteligencję, świetny przegląd pola. Jego rywalizacja z Bellinghamem o prymat wśród graczy młodego pokolenia w LaLiga na pewno będzie intrygować wielu fanów futbolu.

Czytaj w GIGA Sport!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...