Krychowiak ocenia transfer Milika i żartuje ze Szczęsnego

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/Ch9EOAMM5yS/

https://www.instagram.com/p/CfyK57Ss1xc/

- Reklama -

Grzegorz Krychowiak zabrał głos w sprawie transferu Arkadiusza Milika do Juventusu. W swojej opini w zabawny sposób odniósł się do Wojtka Szczęsnego i jego kontuzji z ostatniego meczu.

Arek Milik podobnie jak Robert Lewandowski zasilił zespół czołowego giganta w Europie. Jego transfer do Juventusu został sfinalizowany w zeszłym tygodniu. Polak zadebiutował w meczu ze Spezią w 85 minucie. Do strzelenia pierwszej bramki w barwach Starej Damy potrzebował zaledwie 7 minut. Milik zaliczył świetny występ, w porównaniu dla Wojtka Szczęsnego, który z powodu kontuzji musiał opuścić boisko jeszcze w pierwszej połowie. Opinię na temat Arka w Juventusie wyraził Grzegorz Krychowiak. Pomocnik reprezentacji Polski był gościem programu ,,Okno Transferowe Extra” gdzie wypowiedział się na temat nowego napastnika Juve. W trakcie rozmowy Krycha zażartował w koleżeński sposób z urazu Szczęsnego, którego się nabawił w spotkaniu ze Spezią.

,,Przede wszystkim życzę Arkowi, selekcjonerowi Michniewiczowi i kibicom reprezentacji Polski, żeby Wojtek nie opiekował się . To wyjdzie wszystkim na dobre”

  • -,,Taki troszeczkę byłem zaskoczony, nie ukrywam. Informacja pojawiła się bardzo szybko, ale przeszedł do fantastycznego klubu. Miejmy nadzieję, że będzie grał jak najwięcej.”
- Reklama -

-,,Patrząc teraz na papierze, to mamy fantastycznych dwóch zawodników w najlepszych klubach świata. Niech teraz grają, strzelają i przygotowują się do mundialu. To jest coś fantastycznego, że reprezentanci Polski grają w dwóch takich klubach.”

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...