Królewski kozak, czyli Jude Bellingham w najnowszym GIGA Sporcie!

-

- Reklama -

Jude Bellingham podpisał latem kontrakt z Realem Madryt. Hiszpański gigant zapłacił za pozyskanie tego kozaka Borussii Dortmund aż 103 miliony euro. Angielski piłkarz mimo młodego wieku (w czerwcu świętował dopiero 20. urodziny) doskonale wpasował się do teamu „Królewskich” i jest jego prawdziwym liderem.

Przygoda Bellinghama z profesjonalnym futbolem rozpoczęła się wcześnie. Już w wieku szesnastu lat Jude występował regularnie w Birmingham City na poziomie Championship. Za wielki talent był uważany jednak już wcześniej. Jude Bellingham udzielił wywiadu:

GS: Twój wyjątkowy mecz?

- Reklama -

Jude: Naprawdę wyjątkowy mecz to był mój ligowy debiut w Hiszpanii przeciw Atletic Bilbao, ale najważniejsze było zwycięstwo. Miałem to szczęście, że wykorzystałem jeden z dobrych rożnych i trafiłem do siatki, ale najważniejsze były 3 punkty na start sezonu. To fenomenalne uczucie móc wygrać z drużyną Realu.

Cały wywiad z Bllinghamem w najnowszym GIGA Sporcie!

Do wygrania koszulka Realu Madryt!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Łowcy goli, czyli TOP 5 napadziorów. Najnowszy GIGA Sport już w sprzedaży! W każdym numerze karty gwiazd EKSTRAKLASY gratis!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, Salah, Felix, czy ktoś inny? Przedstawiamy najlepszych napadziorów Europy!!! GIGA plakaty: Haalanda, Salaha, Śliwki, Zmarzlika i polskich skoczków (terminarz). A do tego...