Król rzutów wolnych [VIDEO]

-

- Reklama -

Leo Messi nie przestaje zadziwiać. Mistrz świata popisał się genialnym trafieniem podczas eliminacyjnego meczu reprezentacji Argentyny.

Argentyńczycy pokonali Ekwador w pierwszym meczu eliminacji do Mistrzostw Świata 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0, a ozdobą całego widowiska był rzut wolny wykonywany przez Leo Messiego. Genialny Argentyńczyk potwierdza swoją świetną formę i po raz kolejny zalicza trafienie wyjątkowej urody.

Co ciekawe Messi jest aktualnie ostatnim graczem, który strzelał gole z rzutów wolnych dla reprezentacji Argentyny, Interu Miami, FC Barcelony i PSG. Był to również już 65. gol Leo z rzutu wolnego, dzięki czemu zrównał się pod tym względem z wybitnym specjalistą od stałych fragmentów gry Davidem Beckhamem. Współwłaściciel Interu Miami w humorystyczny sposób napisał w swoich mediach społecznościowych, że jego rekord może zostać niedługo przeskoczony.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto wygra najlepszą Ligę świata? Nowy GIGA Sport już w sprzedaży. W każdym numerze mistrzowskie karty piłkarzy!!!

Wreszcie gra! Liga Mistrzów, czyli najlepsza liga świata wystartowała. Znów bez polskiej drużyny (Raków występuje w Lidze Europy, a Legia w Lidze Konferencji), ale...