Koszmarny wypadek poczas GP Wielkiej Brytanii [VIDEO]

-

- Reklama -

Podczas niedzielnego Grand Prix Wielkiej Brytanii podczas pierwszego okrążenia doszło do koszmarnego wypadku, w którym ucierpiał Chińczyk Zhou Guanyu.

Wyścig przerwano, a kierowca Alfa Romeo Racing trafił do szpitala. Chińczyk z dużą prędkością wypadł z trasy. Jego auto przekoziołkowało i sunąc kołami do góry, uderzyło w barierkę. 23-letni kierowca trafił do szpitala.

– Po wypadku na starcie GP Wielkiej Brytanii Zhou Guanyu jest przytomny i trafił do centrum medycznego na torze, gdzie przechodzi badania – poinfomowano na Twitterze zespołu, którego kierowcą rezerwowym jest Robert Kubica.

- Reklama -

W momencie wstrzymania wyścigu na czele stawki był broniący tytułu mistrza świata Holender Max Verstappen (Red Bull), drugi Hiszpan Carlos Sainz Jr. (Ferrari), a trzeci Brytyjczyk Lewis Hamilton (Mercedes).

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...