Kontuzje w kadrze. Wiadomo, o kim mówił Michniewicz

-

- Reklama -

Podczas konferencji prasowej przed meczem z Holandią selekcjoner Czesław Michniewicz przekazał, że dwóch zawodników zmaga się z drobnymi urazami. Nie chciał podawać nazwisk. Szybko jednak okazało się, o kim mowa.

Michniewicz mówił, że decyzja o tym, czy zawodnicy będą dostępni w meczu z Holandią zostanie podjęta w środę wieczorem. Dodał, że jeden z nich był przewidziany do gry w pierwszym składzie.

Po wczorajszych zajęciach odezwały się drobne mikrourazy. Dzisiaj dwóch zawodników odbyło badania specjalistyczne. To nic groźnego, ale dopiero wieczorem zdecydujemy, czy wezmą udział w tym spotkaniu. Jeden z nich był szykowany do pierwszego składu – powiedział na konferencji prasowej Michniewicz.

- Reklama -

Następnie dodał, że nie zdradzi, o kogo chodzi, ani nie będzie odpowiadał na żadne inne pytania dotyczące konkretnych piłkarzy. Rąbka tajemnicy uchylił jedynie w przypadku obsady bramki, gdy stwierdził, że „nie będzie niespodzianki”.

Reca i Dawidowicz nieobecni na treningu

Dwaj piłkarze, o których mówił Michniewicz, że zmagają się z mikrourazami, to najprawdopodobniej Arkadiusz Reca i Paweł Dawidowicz. Jak przekazał w mediach społecznościowych dziennikarz TVP Sport Szymon Borczuch, to właśnie ich brakuje na ostatnim treningu przed meczem z Holandią.

„Na ostatnim treningu przed meczem z Holandią nieobecni A.Reca i P.Dawidowicz” – napisał krótko na Twitterze Borczuch.

- Reklama -

Mecz z Holandią na PGE Narodowym rozpocznie się w czwartek (22.09) o godzinie 20.45. O tej samej porze w niedzielę (25.09) biało-czerwoni zmierzą się w Cardiff z Walią. Po czterech kolejkach z czterema punktami na koncie Polska zajmuje trzecie miejsce w grupie A4 Ligi Narodów. By być pewnym utrzymania, bez oglądania się na wyniki rywali, biało-czerwoni potrzebują jednego punktu w dwóch meczach.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...