Koleżeńska atmosfera w Realu

-

- Reklama -

Nowi gracze Realu Madryt zachwycają kibiców Los Blancos nie tylko w LaLiga. Fani są zadowoleni, że zawodnicy spędzają ze sobą czas wolny, co dowodzi, że drużyna jest w idealnym stanie nie tylko na boisku, lecz także poza nim.

– Jeśli dobrze się poznamy i będziemy się znakomicie dogadywać, na boisku stworzymy zgrany team – powiedział u progu sezonu Camavinga. Feeling między nowymi gwiazdami Realu wystąpił momentalnie, aby się dogadać, często łączą hiszpański, francuski i angielski. Niektórzy żartują, że w Madrycie furorę robi zespól o nazwie The Belling Stones, który pragnie odzyskać utracone ziemie w Europie.

Niedawno zobaczyliśmy wspólne zdjęcie Jude’a Bellinghama, Camavingi, Rodrygo, Tchouaméniego i Mendy’ego z pobytu w Saint-Tropez. Bellingham podsumował to ujęcie słowem „przyjaciele”. Anglik ma też bliskie relacje z Brahimem Diazem.

- Reklama -

Czytaj GIGA Sport!!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Łowcy goli, czyli TOP 5 napadziorów. Najnowszy GIGA Sport już w sprzedaży! W każdym numerze karty gwiazd EKSTRAKLASY gratis!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, Salah, Felix, czy ktoś inny? Przedstawiamy najlepszych napadziorów Europy!!! GIGA plakaty: Haalanda, Salaha, Śliwki, Zmarzlika i polskich skoczków (terminarz). A do tego...