Kolejny wyczyn Gaviego

-

- Reklama -

„Czasami powinniśmy pamiętać, że Gavi ma tylko 19 lat i jest podstawowym graczem Barcelony oraz hiszpańskiej kadry. Nie trzeba więcej mówić” – stwierdził po meczu Norwegia-Hiszpania obrońca Realu i La Roja Dani Carvajal. Jedynego gola w spotkaniu strzelił młodzian z Barcy.

Gavi znaczy coraz więcej w drużynie Xaviego Hernandeza, ale selekcjoner Hiszpanii Luis de la Fuente także zaczyna go doceniać, przy czym ostatnio zaznaczył, że Gavi musi powściągnął agresję na boisku, musi nabrać ogłady i dojrzałości. To, że jest waleczny, wiele osób ceni, ale zarazem jeśli nadużywa owej agresji, jego postawa staje się bronią obosieczną. Ostatnio w meczu Porto-Barcelona obejrzał przez to czerwoną kartkę.

Tymczasem wczoraj, mając 19 lat, strzelił już piątego gola w hiszpańskiej kadrze, co jest nie lada wyczynem, warto to odnotować.

- Reklama -

Czytaj GIGA Sport!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...