Kolejny sensacyjny transfer Wieczystej Kraków

-

- Reklama -

Kolejny ekstraklasowy piłkarz wzmocni klub z okręgówki Wieczystą Kraków. Łukasz Burliga opuści latem Wisłę Kraków i będzie grać kilka klas niżej razem z byłymi reprezentatami Polski Słwomirem Peszką i Radosławem Majewskim.

Boczny obrońca Wisły Kraków w tym zespole będzie występował od przyszłego sezonu. Burliga to wychowanek Wisły. Występuje w niej od 2009 roku. W międzyczasie grał jeszcze do Ruchu Chorzów i Jagiellonii Białystok. Zagrał także raz w młodzieżowej reprezentacji Polski. W bieżącym sezonie zagrał 20 razy w ekstraklasie, strzelił gola i zanotował jedną asystę. Wartość 32-letniego piłkarza wyceniana jest na 250 tysięcy euro.

Wieczysta Kraków to klub budowany przez biznesmena Wojciecha Kwietnia. Obecnie gra w klasie okręgowej, ale w przyszłym sezonie prawdopodobnie będzie już występować w czwartej lidze.

- Reklama -

Grają w nim m.in. Sławomir Peszko i Radosław Majewski. Burliga będzie więc kolejnym znanym piłkarzem, który dołączy do zespołu. Wieczysta otwarcie zapowiada, że w przyszłości chce grać w PKO Ekstraklasie.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

LIGA MISTRZÓW – Kto zagra w finale

Mistrzowski GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielkie postery gwiazd mundialu - Leo Messiego i Kyliana Mbappe, a także Alvareza, Gaviego, Richarlisona, Bellinghama, Kubackiego i Szczesnego,...