Kolejny mecz Legii o sześć punktów. Czy zagra Artur Boruc?

-

- Reklama -

Trener Aleksandar Vukovic przed meczem 25. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy Górnik Łęczna – Legia Warszawa nie ma wątpliwości jak ważne jest to spotkanie.

– Najlepiej analizuje się przeciwnika, z którym grało się niedawno. Z ostatniego starcia z Górnikiem w Pucharze Polski możemy wyciągnąć wiele wniosków. Nie jest jednak łatwo pokonać dwa razy zespół w tak krótkim czasie. Każdy mecz jest historią dla siebie. Nie możemy brać pod uwagę ostatniego spotkania z Górnikiem. Dla nas to będzie kolejny mecz o sześć punktów – powiedział trener Aleksandar Vuković.

Szkoleniowiec Legii nie ukrywał też zadowolenia z powrotu do drużyny kolejnych kontuzjowanych piłkarzy.

- Reklama -

– Yuri Ribeiro był tak naprawdę na pierwszym treningu po powrocie do zdrowia. W jego sytuacji liczę na to, że najbliższa przerwa na kadrę spowoduje pełną gotowość piłkarza do gry. Z kolei Artur Jędrzejczyk był z już nami podczas meczu ze Śląskiem. Jutro również znajdzie się w kadrze zespołu. Joel Abu Hanna trenuje od dłuższego czasu, ale tego piłkarza czeka rywalizacja. Zawodnik musi poczekać na swoją szansę. Dla niego, jak i wielu innych piłkarzy wracających po kontuzji, najpierw trzeba będzie zagrać w drugim zespole, a następnie wrócić do pierwszej drużyny – ocenił sytuację Legii Vukovic.

– Jeśli chodzi o pozycję bramkarza, to mam spore pole manewru. Mamy jeszcze trochę czasu. Po ostatnich meczach, w których Czarek Miszta się dobrze spisywał, decyzja jest jednak dla mnie jednoznaczna – zapowiedział tajemniczo trener, który w meczu z Górnikiem będzie już miał do dyspozycji wracającego po zawieszeniu za czerwona kartkę Artura Boruca.

LEWAN-GOL-SKI!!! Koszulka Lewego do zdobycia! Szczegóły w GIGA Sporcie!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...