Kolejne osłabienie Polski. Kluczowy gracz nie trenuje z drużyną!

-

- Reklama -

W porannym piątkowym treningu na Polsat Plus Arenie Gdańsk reprezentacji Polski, która przygotowuje się do mistrzostw Europy, nie wziął udziału Jan Bednarek. Na początku zajęć piłkarze odśpiewali „sto lat” Tomaszowi Kędziorze, który tego dnia obchodzi 27. urodziny.

W czwartek popołudniu kadrowicze odbyli pierwszy po przyjeździe do Sopotu trening na Polsat Plus Arenie Gdańsk. Bednarek przyjechał z drużyną na stadion, ale ćwiczył indywidualnie. Stoper Southampton najpierw rozciągał się, później biegał wokół boiska z fizjoterapeutą, a po 30 minutach udał się do szatni.

W piątek przed południem 25-letniego zawodnika zabrakło na zajęciach i wszystko wskazuje, że nie zagra w poniedziałek w inauguracyjnym meczu biało-czerwonych w Sankt Petersburgu ze Słowacją.

- Reklama -

Taką szansę ma natomiast Tomasz Kędziora, który dwa ostatnie towarzyskie spotkania z Rosją we Wrocławiu (1:1) oraz Islandią w Poznaniu (2:2) rozpoczął w podstawowym składzie. Boczny obrońca Dynama Kijów skończył w piątek 27 lat – na początku treningu odśpiewano mu „sto lat”, a następnie, kiedy przebiegał przez szpaler kolegów z reprezentacji, od każdego otrzymał „prezent” w postaci klapsa. 

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Łowcy goli, czyli TOP 5 napadziorów. Najnowszy GIGA Sport już w sprzedaży! W każdym numerze karty gwiazd EKSTRAKLASY gratis!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, Salah, Felix, czy ktoś inny? Przedstawiamy najlepszych napadziorów Europy!!! GIGA plakaty: Haalanda, Salaha, Śliwki, Zmarzlika i polskich skoczków (terminarz). A do tego...