Kibice Barcelony bezwzględnie chcą Lewandowskiego

-

- Reklama -

Kataloński dziennik „Mundo Deportivo” donosi, że kibice Barcelony w specjalnej ankiecie w zdecydowanej większości wskazali na Roberta Lewandowskiego jako najbardziej pożądanego napastnika w ich klubie.

O transefrze Roberta Lewandowskiego do Barcelony jest coraz głośniej. Zdaniem hiszpańskich mediów Polak porozumiał się już z Barceloną, ale na razie Katalończycy nie dogadali się jeszcze z Bayernem w kwestii odstępnego za piłkarza. Mistrzowie Niemiec oczekują 40 milionów euro za króla strzelców Bundesligi.

Dziennik „Mundo Deportivo” przeprowadził ankietę w sprawie nowego napastnika Barcelony. Dziennikarze zapytali kibiców klubu, który z zawodników byłby najlepszym wzmocnieniem dla zespołu Xaviego.

- Reklama -

Aż 54,66 proc. ankietowanych wskazało na Lewandowskiego. 20,33 proc. ankietowanych stwierdziło, że nie dba o to, który z napastników dołączy do drużyny.

Co ciekawe, 11,33 proc. ankietowanych oznajmiło, że nie chce, by do Barcelony trafił jakikolwiek napastnik. Według tej grupy klubu nie stać na odpowiednie wzmocnienie w związku z problemami ekonomicznymi. 

2,83 proc. ankietowanych wskazało na Dusana Vlahovicia z Juventusu. 2,16 proc. na Raphinię z Leeds United, 1,39 proc. na Luisa Diaza z Liverpoolu, 0,66 proc. na Raheema Sterlinga z Manchesteru City i Masona Mounta z Chelsea. 0,33 proc. chciałoby w klubie Patricka Schicka z Bayeru Leverkusen, Luisa Suareza, któemu wygasł kontrakt z Atletico Madryt, Phila Fodena z Manchesteru City, Lucasa Ocamposa z Sevilli czy Riyada Mahreza z Manchesteru City.

Robert Lewandowski gra w Bayernie od 2014 roku. Polak w 374 występach zdobył 344 bramki.

- Reklama -

Najnowszy GIGA Sport już jest! A w nim: plakaty Lewandowskiego, Realu Madryt, Liverpoolu, Bayernu, Lecha, Salaha, Rodrygo, Furego, Zmarzlika i Zalewskiego. Musisz Go mieć!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...