Jović za Piątka? Trudne chwile polskiego napastnika

-

- Reklama -

– Fiorentina negocjuje z Realem wypożyczenie Luki Jovicia – poinformował Fabrizio Romano, włoski dziennikarz. 

Krzysztof Piątek trafił do Fiorentiny pół roku temu na zasadzie wypożyczenia z Herthy Berlin z ewentualną opcją wykupu za 15 milionów euro.

Fiorentina prawdopodobnie jednak nie wykupi byłego napastnika Milanu. Polski napastnik w 18 meczach strzelił tylko sześć goli. W końcówce sezonu trener Vincenzo Italiano częściej zaczął wystawiać Artura Cabrala.

- Reklama -

Do tego w nowym sezonie najprawdopodobniej atak Fiorentiny wzmocni jeszcze Luka Jović z Realu Madryt.

– Fiorentina negocjuje z Realem wypożyczenie Jovicia. Włosi proszą Real, by pokrywał część pensji napastnika. Mówi się, że Jović jest otwarty na przeprowadzkę – poinformował włoski dziennikarz Fabrizio Romano.

W 2019 roku Real kupił serbskiego napastnika aż 63 miliony euro. Jović jednak od początku pobytu na Santiago Bernabeu rozczarowywał. W 18 meczach Serb tylko raz strzelił gola i Real postanowił pozbyc się Serba. Transfer Jovica negocjuje Fiorentina. 

- Reklama -

Umowa Jovicia z Realem obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku. Jeśli Jovic trafi do Italii, to Piatek stanie się napastnikiem numer 3 w toskańskim klubie i jego szanse na gre w Serie A będą mizerne.

O reprezentacji Polski czytaj w GIGA Sporcie!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! GIGA SPORT czeka!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!