Jeremy Sochan: „Mam nadzieję, że będę w Austin i zagłosuję”

-

- Reklama -

Jeremy Sochan, jedyny Polak w NBA, planuje głosować w Austin, stolicy stanu Teksas. – Myślę, że to jest bardzo ważne. Wszyscy mamy głos i mamy szansę, aby wybierać, kogo chcemy – powiedział koszykarz San Antonio Spurs.

20-letni zawodnik San Antonio Spurs był gościem Michała Sznajdera z TVN24 BiS. Reprezentant Polski kolejny raz w tym roku zapewnił, że weźmie udział w wyborach parlamentarnych, które zaplanowane są na 15 października. Dla niego to będzie pierwszy udział w głosowaniu. W poprzednich, z racji zbyt młodego wieku, nie miał takiej możliwości.

– Pójdę na wybory, ale mamy w Ameryce z tym trudniej. Pojadę do Austin z rodzicami. To jest chyba półtorej godziny od San Antonio. Oczywiście muszę się spytać w klubie, bo nie wiem, czy będziemy mieli trening. Dzień wcześniej jest mecz i nie wiem, jak będzie to wszystko wyglądało w dniu wyborów. Mam nadzieję, że będę tam w Austin i zagłosuję. Myślę, że to jest bardzo ważne. Wszyscy mamy głos i mamy szansę, aby wybierać, kogo chcemy – powiedział Sochan.

- Reklama -

Wywiad z Sochanem w najnowszym GIGA Sporcie!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...