Jamal i koledzy czekają na bohatera Anglików

-

- Reklama -

– Ollie Watkins wszedł na boisko i wykorzystał swoją szansę. Nie mógłbym być bardziej dumny. Cały zespół mu kibicuje. Jest bohaterem i nas uratował – powiedział piłkarz reprezentacji Anglii Jude Bellingham po zwycięstwie nad Holandią 2:1 w półfinale mistrzostw Europy.

– Brakuje mi słów. Po meczu nie chciałem pod koniec schodzić z boiska, bo chciałem chłonąć to wszystko. Gdy Cole się odwrócił, wykonałem ruch. Wiedziałem, co nadchodzi. Chyba nigdy wcześniej nie uderzyłem piłki tak precyzyjnie. Nie spodziewałem się, że zagram na Euro z reprezentacją Anglii, ale włożyłem dużo ciężkiej pracy, aby dotrzeć do tego momentu – przyznał Watkins.

Rywalem Anglików w meczu o tytuł mistrza Europy będzie Hiszpania, która w półfinale wygrała 2:1 z Francją.

- Reklama -

Hiszpanie triumfowali w mistrzostwach Europy w 2008 i 2012 roku, a największym sukcesem Anglików w tej imprezie jest srebrny medal w jej ostatniej edycji. W 2021 roku po rzutach karnych przegrali z Włochami w finale.

Pełny terminarz mistrzostw z miejscem do wpisywania wyników!

Do wygrania koszulki i książki!

I prawdziwy HIT! Szalik lub minikoszulka Polski w każdym egzemplarzu nowego GIGA Sportu!!!

- Reklama -

Wydanie specjalne GIGA Sportu w sprzedaży w całej Polsce!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kibicuj Polakom na Igrzyskach! Szalik lub minikoszulka Polski dla każdego w GIGA Sporcie!!!

W specjalnym GIGA Sporcie przedstawiamy bohaterów EURO 2024 i jego największe gwiazdy. A do tego: Plakaty największych gwiazd EURO 2024!!! Terminarz mistrzostw z miejscem do wpisywania wyników! Do...