Jakub Rzeźniczak przed sądem

-

- Reklama -

Były reprezentant Polski a obecnie piłkarz Wisły Płock Jakub Rzeźniczak pozwał matkę swojej córki modelkę Edytę Zajac.

Były kapitan Legii Warszawa po rozwodzie z Edytą Zając w 2020 roku układa  sobie życie z nową partnerką Magdaleną Stępień. To była uczestniczką „Top Model”, z którą piłkarz spodziewa się syna.

Jednak sprawy pomiędzy Rzeźniczakiem, a matką jego córki nie układają się dobrze. Piłkarz wytoczył byłej żonie proces o naruszenie dóbr osobistych. Sprawa toczy się przed Sądem Okręgowym w Warszawie, a piłkarz domaga się nałożenia na byłą żonę całkowitego zakazu wypowiadania się na jego temat oraz zamieszczenia przeprosin i zapłaty kwoty 5000 zł „na cel społeczny”.

- Reklama -

W sądzie toczą się już dwie inne sprawy. Jedna dotyczy ograniczenia władzy rodzicielskiej Jakubowi Rzeźniczakowi do małoletniej córki, a druga sprawa dotyczy wysokości alimentów.

Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając pobrali się w czerwcu 2016 roku po kilku latach związku. Ślub i wesele odbyły się w Łodzi. Rozwód nastapił po czterech latach.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto jest najlpszym snajperem świata? Nowy GIGA SPORT już jest!

Najnowszy GIGA Sport pełen ekstrasów: Ranking snajperów Starcie gigantów w finale Ligi Mistrzów. Kto wygra?Wywiad z Rodrygo. Real, czy Barca?Królowa kortów, czyli Iga GIGA plakaty Roberta...