Jak zaczynał Kylian Mbappe? Gadał bzdury, miał plakaty Ronaldo i chciał grać ze starszymi

-

- Reklama -

Gdy Kylian Mbappe miał trzy czy cztery lata, w żartach domagał się przyjęcia do klubu AS Bondy. Chciał grać ze starszymi chłopcami. Tata Wilfrid uważał jednak, że dla jego syna jest jeszcze za wcześnie.

Przyszły geniusz francuskiej piłki musiał się zadowolić kopaniem futbolówki ze swoimi rówieśnikami na małym boisku obok szkoły. Czasami pozwalał sobie na popisy i zadziwiał dorosłych w klubie, w którym pracował jego ojciec.

„Kończyliśmy zajęcia ćwiczeniami pod bramką. Kylian, który miał wówczas pięć lat, bardzo chciał zagrać. »Chcę grać! Chcę grać!«, krzyczał, a ojciec strofował go: »Kylian, przestań! Rozumiesz chyba, że nie możesz zagrać«. Po jakimś czasie powiedziałem: »Odpuść, Wil, daj mu zagrać«, więc mały zaczął wykonywać zadane ćwiczenia. Szamotał się z piłką, a my mieliśmy z tego niezły ubaw! Miał przecież pięć lat! Co zrozumiałe, był zauważalnie wolniejszy od innych, ale potrafił niesamowicie panować nad piłką.

- Reklama -

Nawet bramkarze przecierali oczy ze zdumienia. „Co to za jeden?”, dopytywali. Pamiętam, że powtarzałem wtedy w głowie: »Ouh là là, ouh là là!«” – zdradza tata Kyliana.

Cała historia Kyliana Mbappe w najnowszym GIGA Sporcie.
Na ścianę znajdziecie także GIGA poster Francuza, a do wygrania jego koszulkę oraz 5 książek pt. „Mbappe. Nie do zatrzymania”

GIGA Sport dostępny już w całej Polsce!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...