I TY zostań reprezentantem Polski!!!

-

- Reklama -

Reprezentacja Polish Soccer Skills to najbardziej utalentowani młodzi piłkarze i piłkarki wybrani spośród kilku tysięcy uczestników obozów, którzy przechodzą testy umiejętności i osiągają najlepsze wyniki. Reprezentanci organizowane mają treningi np. na Stadionie Narodowym oraz wyjeżdżają na zagraniczne zgrupowania i grają z topowymi europejskimi drużynami takimi jak Bayern Moanchium, Liverpool, czy Juventus.

Zagraj i Ty jak reprezentanci Polski: Karol Linetty, Kamil Jóźwiak, Kamil Pestka, czy Jakub Kiwior. Przyjedź na jeden z obozów piłkarskich Polish Soccer Skills!

Marzysz o tym, żeby zagrać w reprezentacji? Pokaż nam, że trenujesz. Wyślij do redakcji GIGA Sportu swoje zdjęcie z treningu i weź udział w losowaniu 1 miejsca w profesjonalnym obozie piłkarskim Polish Soccer Skills podczas ferii zimowych 2023.

- Reklama -

Na zdjęcia (wraz z kuponami z 3 wydań GIGA Sportu) czekamy TYLKO do 10 stycznia 2023 pod naszym adresem: GIGA Sport, ul. Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa lub mailem na: redakcja@gigasport.waw.pl

Szczegóły w GIGA Sporcie!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

LIGA MISTRZÓW – Kto zagra w finale

Mistrzowski GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielkie postery gwiazd mundialu - Leo Messiego i Kyliana Mbappe, a także Alvareza, Gaviego, Richarlisona, Bellinghama, Kubackiego i Szczesnego,...