Hubert Hurkacz jeździ teraz potworem

-

- Reklama -

Hubert Hurkacz został ambasadorem brytyjskiego McLarena. Najlepszy polski tenisista na mecze turnieju w Indian Wells w Kalifornii podjeżdża wartym ponad milion złotych McLarenem 720S.

McLaren to jedna z ulubionych marek Hurkacza. W 2019 roku warszawski salon tej firmy umożliwił mu przejażdżkę modelem 720S Spider. 

– Dzięki współpracy z firmą McLaren mam możliwość podróżować na turnieje i korzystać w trakcie turniejów z ich samochodów. Teraz to jest McLaren 720S – tłumaczy Hurkacz.

- Reklama -

Hurkacz podpisał umowę sponsorską z McLarenem, na której po Stanach porusza się autami brytyjskiego koncernu. Podczas pobytu w Nowym Jorku, na US Open, miał do dyspozycji McLarena GT, którego ceny zaczynają się od 1,1 mln złotych. Teraz w Kalifornii jeździ McLarenem 720S wartym co najmniej 1,3 mln złotych. 

McLaren 720S Coupe to jeden z najszybszych samochodów produkowanych seryjnie na świecie. Czterolitrowy silnik V8 twin-turbo generuje 720 KM i rozpędza McLarena 720S do setki w 2,9 s! Prędkość maksymalna wynosi aż 341 km/h. W Polsce ten model kosztuje ponad 1,3 mln zł.

 

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

LIGA MISTRZÓW – Kto zagra w finale

Mistrzowski GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielkie postery gwiazd mundialu - Leo Messiego i Kyliana Mbappe, a także Alvareza, Gaviego, Richarlisona, Bellinghama, Kubackiego i Szczesnego,...