HIT INTERNETU! Filmik polskiego klubu został zauważony przez amerykańską telewizję [VIDEO]

-

- Reklama -

Marketingowcy Wisły Płock wymyślili niezwykle oryginalny sposób na poinformowanie kibiców o przedłużeniu kontraktu z Piotrem Tomasikiem. Nagrali filmik imitujący sceny z kultowej gry „Grand Theft Auto: San Andreas”. Materiał podbił media społecznościowe, docierając nawet za ocean, gdzie został zauważony przez amerykańską telewizję ESPN.

„Nagranie zostało udostępnione na piłkarskim profilu amerykańskiej stacji telewizyjnej ESPN na Twitterze, który ma aż 2,4 miliona obserwujących. Prezentacja została opublikowana w czwartek o godzinie 9:26, a już po 10 godzinach miała ponad 250 tysięcy wyświetleń” – wylicza Sport.pl.

Trzeba przyznać, że kreatywność ludzi odpowiadających za ten projekt jest godna podziwu. Każdy kto grał w „Grand Theft Auto: San Andreas” z pewnością uśmiechnie się z sentymentem.

- Reklama -

Spot dotyczył przedłużenia umowy z Piotrem Tomasikiem do 30. czerwca 2022 roku. Możliwa jest opcja przedłużenia o rok.

 

 

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Łowcy goli, czyli TOP 5 napadziorów. Najnowszy GIGA Sport już w sprzedaży! W każdym numerze karty gwiazd EKSTRAKLASY gratis!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, Salah, Felix, czy ktoś inny? Przedstawiamy najlepszych napadziorów Europy!!! GIGA plakaty: Haalanda, Salaha, Śliwki, Zmarzlika i polskich skoczków (terminarz). A do tego...