HIT! Frenkie De Jong się oświadczył

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/CfeIvxyIYkj/

Frenkie De Jong oświadczył się swojej partnerce Mikky Kiemeney. Na profilu instagramowym piłkarza pojawiła się informacja, że Mikky wyraziła zgodę na pobranie się.

- Reklama -

Pomocnik FC Barcelony ma za sobą bardzo ciężki sezon. Mimo, że jego statystyki prezentują się podobnie w stosunku do ubiegłych lat, Frenkie nie cieszy się sympatią kibiców. Podczas jego czteroletniego pobytu w Barcy nie zaobserwowano żadnego progersu w grze. Holender miał być zastępcą dla doświadczonego Sergio Busquetsa. Możliwe jednak, że jeszcze w tym okienku transferowym pożegna się z katalońskim klubem. Największym kandydatem do pozyskania De Jonga jest Manchester United, który prowadzi zaawansowane rozmowy z Fc Barceloną. Obecnie piłkarz przebywa na wakacjach w Meksyku ze swoją przyszłą żoną, Mikky Kiemeney. Frenkie opublikował dzisiaj zdjęcie na swoim instagramie, przedstawiające moment, w którym oświadczył się swojej partnerce. Pod obrazkiem widnieje opis, z którego wynika, że Mikky zgodziła się wyjść za pomocnika Blaugrany. Możliwe, że jeszcze w tym miesiącu odbędzie się ślub De Jonga i Kiemeney.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!