Gwiazda telewizyjna. Kim jest żona nowego trenera reprezentacji

-

- Reklama -

Kim jest żona Paulo Sousy, nowego trenera reprezentacji Polski – Cristina Mohler? To ceniona i popularna gwiazda telewizyjna i filmowa w Portugalii. Cieszy się wielką popularnością, a pomaga jej w tym zjawiskowa uroda.

Cristina Mohler ma córkę z poprzedniego związku – urodzoną w 1999 r. Natachę. W telewizji przestała pokazywać się w 2008 r., kiedy trenerską karierę zaczął robić mąż. Najpierw w Wielkiej Brytanii (QPR, Swansea, Leicester), potem na Węgrzech (Videoton), w Izraelu (Maccabi Tel Awiw), Szwajcarii (FC Basel), Włoszech (AC Fiorentina).

Paulo Sousa i Cristina Mohler od lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Para przysięgę złożyła sobie od 2006 r., a po dziesięciu latach postanowiła ją nawet odnowić.

- Reklama -

W styczniu 2007 r. w Estoril para wzięła ślub cywilny, a kilka miesięcy później w wąskim gronie w Maroku odbył się ślub kościelny. W Portugalii ten związek wzbudził poruszenie, ponieważ piękna Cristina Mohler jest bardzo popularną osobowością telewizyjną. Jest młodsza o pięć lat od Paula, już jako 15-latka rozpoczęła pracę modelki. A gdy trafiła do telewizji w latach 90., najpierw została prezenterką pogody, tzw. „pogodynką”. Później prowadziła także inne programy, m.in.: Ri-te, Ri-te, Templo dos Jogos i Luna Park. Ma 45 lat, urodziła się w Lizbonie.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto naprawdę jest numerem 1! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Tym razem mamy dla Was aż trzy GIGA plakaty: Realu Madryt, FC Liverpool i Roberta Lewandowskiego!!! Do wygrania...