Grzegorz Krychowiak zamiast do Legii ma trafić do Grecji

-

- Reklama -

Pomocnik reprezentacji Polski Grzegorz Krychowiak chce opuścić Rosję. Pilkarz z FK Krasnodar trafi na trzymiesięczne wypożyczenie do AEK-u Ateny. Polak w Grecji zagra tylko w dziewięciu ligowych spotkaniach. 

32-letni Grzegorz Krychowiak trafi do AEK-u na zasadzie wypożyczenia do 30 czerwca. Polak będzie zarabiać 350 tys. euro miesięcznie (ok. 1,7 miliona złotych).

Od pewnego czasu mówiło się o możliwym powrocie Krychowiaka do Polski – piłkarz miał trafić do Legii, ale na przeszkodzie stanęły zbyt duże wymagania finansowe.

- Reklama -

Grecki portal „Sportime” poinformowal, że reprezentant Polski został wypożyczony ostatecznie od AEK Ateny. Polak za przyjście do greckiego klubu na dziewięć spotkań grupy mistrzowskiej otrzyma 350 tys. euro, a także 100 tys. euro za podpis. 

W stolicy Grecji Krychowiak będzie grał wraz z innym reprezentantem Polski Damianem Szymański. AEK jest aktualnie na trzecim miejscu w lidze za PAOK-iem Saloniki i Olympiakosem Pireus. 

Grzegorz Krychowiak trafił do Krasnodaru przed sezonem 2021/2022. Klub zapłacił za niego cztery miliony euro. Wcześniej Polak reprezentował barwy Lokomotiwu Moskwa, Paris Saint-Germain i West Bromwich Albion i Sevilli.

86-krotny reprezentant Polski wyceniany jest przez transfermakt na 11 milionów euro.

- Reklama -

Koszulka Lewego w GIGA. Sprawdź TO!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto naprawdę jest numerem 1! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Tym razem mamy dla Was aż trzy GIGA plakaty: Realu Madryt, FC Liverpool i Roberta Lewandowskiego!!! Do wygrania...