Griezmann chce zostać w Atletico

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/CdVPf-Fq3XX/

Antoine Griezmann wyraził chęć pozostania na kolejny sezon w Atletico. Francuz odrzucił możliwość opuszczenia klubu z Madrytu.

- Reklama -

Jeszcze 4 lata temu Griezmann należał do grona najlepszych zawodników. Jego fenomenalna gra jaką prezentował w Atletico dała mu szansę na zdobycie trzeciego miejsca w plebiscycie złotej piłki. Spadek formy jaki zaliczył po przejściu do Barcelony odbił się mocno na jego psychice. Wypożyczenie do byłego klubu miało mu pomóc wrócić do poprzedniej, dobrej dyspozycji. Ostatecznie jednak 31-latek swoimi statystykami rozczarował kibiców, którzy mocno wierzyli w jego powrót do piłkarskiej czołówki. Po 26 rozegranych spotkaniach ma na swoim koncie jedynie 3 bramki. Umowa zawarta pomiędzy Barceloną, a Atletico zapowiadała wypożyczenie do madryckiego klubu z możliwością wykupu za 40 milionów euro. Griezmann po nieudanym sezonie miał wrócić do katalońskiego zespołu, a następnie przenieść się do Athleticu Bilbao. Według Fabrizio Romano, Francuz nie jest w żadnych rozmowach z baskijską drużyną. Antoine nie rozmyślał na temat swojej przyszłości, aż do tego tygodnia. Griezmann ma tylko jeden plan na następny sezon i jest nim kontynuowanie kariery w Atletico Madryt. Czy uda mu się wrócić do swojej najwyższej formy jaką prezentował podczas mistrzostw świata w 2018 roku?

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!