Głośno wokół ultrasów Legii [VIDEO]

-

- Reklama -

Do Warszawy wrócił ligowy klasyk, będący beniaminkiem rodzimej Ekstraklasy Widzew Łódź zremisował przy ul. Łazienkowskiej z Legią 2:2. Było gorąco, mecz można nazwać porywającym widowiskiem jak na standardy polskiej piłki klubowej. Ale na trybunach było tak, że niektórzy narzekają.

Ultrasi Legii pamiętali o rocznicy pełnoskalowej rosyjskiej inwazji na Ukrainie, bestialstwie, które doprowadziło do rozpoczęcia wojny napastniczej przez reżim rosyjski pod przywództwem kremlowskiego tyrana Władimira Putina.

Niektórym przeszkadzała jednak oprawa z racami. To przeciwnicy pirotechnicznych pokazów. A kontrargumentują ich obrońcy, mianowicie utrzymują, że na polskich stadionach oprawy to jeden z niewielu ciekawych punktów meczów.
Prezentujemy jeszcze jedną rzecz, która przykuła uwagę w piątek na stadionie w Warszawie.

Czytaj w GIGA Sport!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Łowcy goli, czyli TOP 5 napadziorów. Najnowszy GIGA Sport już w sprzedaży! W każdym numerze karty gwiazd EKSTRAKLASY gratis!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, Salah, Felix, czy ktoś inny? Przedstawiamy najlepszych napadziorów Europy!!! GIGA plakaty: Haalanda, Salaha, Śliwki, Zmarzlika i polskich skoczków (terminarz). A do tego...