Gigantyczna premia dla Igi Świątek

-

- Reklama -

Iga Świątek pokonała Rumunkę Sorianę Cirsteę i zameldowała się w półfinale prestiżowego turnieju w Indian Wells (WTA 1000) w Kalifornii. Już przed półfinałem z Jeleną Rybakiną, na konto polskiej tenisistki wpłynęła gigantyczna premia.

– W tej fazie zawsze grasz z najlepszymi zawodniczkami. W Melbourne grałyśmy w innych warunkach, to będzie zupełnie inne spotkanie. Przygotuję się na sto procent, tak jak robię to przed każdym meczem – powiedziała Iga po zakończonym meczu z Rumunką.

Za awans do półfinału Iga Świątek zarobiła już ponad 332 tysiące euro, czyli ponad 1,5 miliona złotych. Ewentualne pokonanie Rybakiny i obecność w finale amerykańskiego turnieju podwoi apanaże Polki.

- Reklama -

Ewentualne zwycięstwo w finale w Indian Wells będzie oznaczało, że najlepsza tenisistka świata wzbogaci się o ponad 5 milionów złotych.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

LIGA MISTRZÓW – Kto zagra w finale

Mistrzowski GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielkie postery gwiazd mundialu - Leo Messiego i Kyliana Mbappe, a także Alvareza, Gaviego, Richarlisona, Bellinghama, Kubackiego i Szczesnego,...