GIGA RANKING: Oni będą królować w piłkarskiej Europie 2022-23

-

- Reklama -

Nowy sezon 2022/23 wystartował! Piłkarze rozpoczęli mecze, wiele transferów zostało przeprowadzonych. Kto ma największe szanse na odniesienie sukcesów? Młodzi gniewni! Oto ich RANKING:

4. Pedri

Młody gracz Barcelony oczarował swoją grą wielu kibiców już w okresie wiosennym. Hiszpan posiada ogromne umiejętności techniczne, którymi potrafi wyprowadzić innych zawodników z równowagi. Włada świetnym dryblingiem, a jego podania trafiają idealnie do nogi kolegów z drużyny. Jego jedynym problemem, z którym się zmagał były kontuzje, które przeszkodziły mu w regularnych występach w barwach Barcy. Najprawdopodobniej było to spowodowane dużym zmęczeniem w 2021 roku, w którym 19-latek większość spotkań rozgrywał od deski do deski. Tym razem jednak Xavi nie powinien powtórzyć błędów byłego trenera Blaugrany. Czy Pedri w nowym sezonie będzie jednoznacznie okrzyknięty najlepszym pomocnikiem na świecie?

- Reklama -

O pierwszej trójce przeczytacie w sierpniowym GIGA Sporcie! A do tego mamy dla Was 3 najnowsze piłki adidas, którymi grają w Ekstraklasie!!! Kupcie GIGA Sport!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!