Getafe – najbardziej nielubiana drużyna w LaLiga

-

- Reklama -

Getafe słynie z brutalnej, agresywnej gry. Fani Barcelony do dziś mają w pamięci, jak Damian Suarez traktował bezpardonowo szczególnie Roberta Lewandowskiego. Teraz ten klub pozyskał skandalistę z Anglii Masona Greenwooda, który swego czasu dopuścił się napaści seksualnej.

Manchester United nie chciał już mieć nic wspólnego z młodym Anglikiem, którego kariera załamała się po tym jak wyszło na jaw, jak podle zachował się w stosunku do swojej partnerki. Owszem, wszelkie zarzuty – za pobicie, napaść, próbę gwałtu oraz wymuszenie – zostały wycofane. To była decyzja powódki. Ale media nie mają wątpliwości, że była to jakaś forma porozumienia zawarta między obojgiem.

Greenwood znalazł się mimo to na czarnej liście, a MU nie chciał sobie zszargać reputacji, pozwalając mu na kontynuowanie kariery na Old Trafford. Zgłosiło się więc Getafe, które nie widzi problemu natury etycznej.

- Reklama -

Getafe Jose Bordalasa jest drużyną antypatyczną, która znana jest z tego, że sprawia, iż efektywny czas gry z jej udziałem jest bardzo niski. Gracze Getafe faulują bardzo często, dostają wiele kartek. Stosują „brudną” grę, mind games, a teraz jeszcze ma grać tam skandalista z Anglii.

To o tyle ciekawe, że ostatnio w Hiszpanii wybuchła afera pocałunkowa z udziałem prezesa RFEF, czyli federacji piłkarskiej. On został już zawieszony przez FIFA, ciekawe, co czeka Greenwooda, jak przyjmą go kibice…

Czytaj GIGA Sport!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...