Genialny gol w MLS! [VIDEO]

-

Argentyński piłkarz Luciano Acosta popisał się trafieniem wyjątkowej urody. Trafienie z boisk MLS obiega media społecznościowe. Kibice piłkarscy z całego świata zachwycają się rajdem gracza Cincinnati.

W spotkaniu MLS pomiędzy Cincinnati, a Charlotte FC doszło do wyjątkowego zdarzenia. W 78. minucie meczu lider zespołu gości popularny „Lucho” otrzymał piłkę jeszcze na swojej połowie boiska i ruszył z atakiem. Jego zachowanie przypominało legendarne już akcje innego Argentyńczyka, który również występuje aktualnie w Stanach Zjednoczonych. Natomiast sama celebracja ewidentnie nawiązywała do znanej na całym świecie cieszynki Cristiano Ronaldo. Ciekawe połączenie, musicie przyznać. Więcej nie trzeba zdradzać.

Sami zobaczcie tę niesamowitą akcję.

Gol Acosty już ostatecznie dobił rywali. Zespół Cincinnati wygrał to spotkanie wynikiem 3:0. Gospodarze umocnili tym samym swoją pozycję na fotelu lidera Konferencji Wschodniej MLS. Bohater meczu z kolei z 15. trafieniami na koncie przewodzi klasyfikacji strzelców.