Gdzie trafi Kylian Mbappe?

-

- Reklama -

Nie jest tajemnicą, iż Real Madryt mocno zabiega o Kyliana Mbappe. Francuski mistrz świata najprawdopodobniej odejdzie z Paryża na zasadzie wolnego transferu latem 2022 roku. Wywiad z fenomenalnym Frnacuzem przeczytacie w najnowszym GIGA Sporcie:

GS: To co zostaniesz w Paryżu, czy w przyszłym sezonie będziemy ciebie oglądać już w Madrycie?

Kylian Mbappe: Na początku poprosiłem mój klub o czas do namysłu. Moją ambicją było, aby wszyscy szli naprzód ramię w ramię, klub sprzedający, klub kupujący i ja. Miałem nadzieję, że wypracujemy najlepszą możliwą umowę. Chciałem też opuścić swój klub PSG, by znaleźli następcę. Żeby wszyscy byli szczęśliwi i żebym mógł iść swoją drogą.

- Reklama -

GS: Nie chcesz odchodzić skłócony z PSG?

Kylian Mbappe: … (cały wywiad w kwietniowym GIGA Sporcie)

GIGA Sport już w sprzedaży!

Wielki poster Roberta Lewandowskiego i reprezentacji Ukrainy, faworyci Ligi Mistrzów, wywiad z Mbappe, a do wygrania koszulka Lewego z Bayernu, najnowsze piłki Pumy i rękawice oraz absolutny hit: elektroniczne opaski fitness!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...