Galopem po zwycięstwo!

-

- Reklama -

W piątkowym konkursie w ramach TRAF Eventing Tour – Halowego Pucharu Polski WKKW, o nagrodę Traf – Zakłady Wzajemne i pod patronatem Grupy MTP, wystartowało tradycyjnie 12 par. W rundzie podstawowej nie zabrakło niespodzianek, a tor sprawił trudności nawet najbardziej doświadczonym parom. Oba parkury bezbłędnie pokonała tylko jedna para – Daria Kobiernik i wyhodowana przez nią klacz Ideal Girl.

„Iga dziś zrobiła całą robotę. Kiedy weszła na arenę była od razu nastawiona na mocny galop i „pożeranie” przeszkód. (…) Jej masa energii spowodowała trochę gorszą sterowność i mniej płynną jazdę, niż taka, na jaką nas stać. O drugi nawrót byłam już spokojna, bo trochę się wybiegała. Była dokładna i bardzo się starała.” – mówiła Kobiernik.

Zaciętą walkę toczyła dziś Joanna Pawlak na koniu Armin de Monsieur. W drugim nawrocie była szybsza, ale jedna zrzutka i doliczone trzy karne sekundy sprawiły, że musiała zadowolić się miejscem drugim. Top 3 zamknęła Aurelia Drywa na wałachu Iwan.

- Reklama -

W konkursie Potęgi Skoku, o nagrodę Grupy Azoty, pod patronatem Grupy MTP, jeden zawodnik pokonał mur wysoki na 185 centymetrów bez zrzutki – był to Litwin Andrius Petrovas, specjalista w takich konkursach, dziś dosiadający konia Kendis. Drugie miejsce zajęli ex aequo Aleksander Lewandowski na Canwero oraz Robert Wilczewski na Graefin Grey T.

W Małej Rundzie zawodów w randze CSI1*, o nagrodę City Marketing, wystartowało ponad 100 par. W związku z tym klasyfikację podzielono, a triumfowały Paulina Słoniec na Die Kleine Lady oraz Marianna Kołacka na koniu Don Junior MFS.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

LIGA MISTRZÓW – Kto zagra w finale

Mistrzowski GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielkie postery gwiazd mundialu - Leo Messiego i Kyliana Mbappe, a także Alvareza, Gaviego, Richarlisona, Bellinghama, Kubackiego i Szczesnego,...