Frenkie De Jong wypowiedział się na temat swojej sytuacji w Barcelonie

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/Cd8NBbONtns/

Frenkie De Jong zabrał głos w sprawie swojej sytuacji w Barcelonie. Gracz Blaugrany w pewien sposób zaznaczył gdzie możemy zobaczyć go w przyszłym sezonie.

- Reklama -

Holenderski pomocnik trafił na Camp Nou w 2019 roku. Wraz z jego przyjściem wiązano wielkie nadzieje na odbudowę silnego środka pola po odejściu Andersa Iniesty i Xaviego. Jak się jednak okazało minęły trzy lata, a De Jong wciąż nie pokazał swoich maksymalnych umiejetności jakie prezentował wcześniej w Ajaksie. Problemy finansowe Dumy Katalonii zmusiły zarząd do pozbycia się kilku zawodników jeszcze przed rozpoczęciem nowego sezonu. Wśród nich uwzgledniony został Holender, którego Barcelona zgodzi się sprzedać, jeżeli któryś z klubów zaoferuje 85 milionów. Negocjacje w sprawie 25-latka rozpoczął Manchester United, który chciałby pozyskać Frenkiego jeszcze w tym okienku transferowym. Jak informuje Fabrizio Romano na temat swojej przyszłości De Jong wypowiedział się w następujący sposób:

” Zawsze każdemu schlebia jeśli jakiś zespół interesuje się tobą jako zawodnikiem, ale na ten moment jestem w największym klubie na świecie. Czuje się dobrze tutaj [w Barcelonie], więc bez żadnych nowości.”

Słowa pomocnika Barcy mogą w pewien sposób sygnalizować jak zakończy się ta telenowela.

- Reklama -

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...