Imponująca forma Zlatana! [VIDEO]

-

- Reklama -

Od zakończenia kariery piłkarskiej Zlatana Ibrahimovica minęło już kilka miesięcy. Mimo to Szwedzki napastnik wciąż zaskakuje swą formą. Nie jest ona, co prawda bezpośrednio związana z grą na zielonej murawie, a raczej z treningami na siłowni, ale i tak Zlatan stale imponuje.

Ibra dał się poznać fanom piłki nożnej z całego świata przede wszystkim, dzięki swojej wybitnej grze w największych klubach. Jego wyrazista osobowość i przepiękne gole stały się jego znakiem rozpoznawczym. Nie jest to jednak wszystko, z czego słynie były napastnik.

42-latek stanowił również wzór sportowej mentalności. Poza wybitnymi wynikami na piłkarskich boiskach, jego ciężka praca zawsze była widoczna dzięki atletycznej sylwetce. Zlatan podkreślał, jak ogromną wagę przykładał do swoich treningów i odpowiedniego przygotowania do gry.

- Reklama -

Nie zmieniło się to po zakończeniu kariery piłkarskiej. W momencie, w którym wielu byłych sportowców decyduje się na rozluźnienie i wolność od związanego z profesjonalnym uprawianiem sportu rygoru treningów, Zlatan nie odpuszcza. Legendarny napastnik stale publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia oraz nagrania z kolejnych treningów.

Widocznie jego motto wciąż jest obowiązujące.

Lions don’t compare themselves to humans

Postawa byłego zawodnika między innymi takich klubów jak AC Milan, PSG, Manchester United czy FC Barcelona może być inspiracją dla ludzi śledzących jego aktywność w internecie.

Zlatan Ibrahimović i jego droga to wręcz wzorcowy przykład ciężkiej i sumiennej pracy, która prowadziła na sportowy szczyt.

- Reklama -

Więcej o karierze Zlatana Ibrahimovicia przeczytacie TUTAJ.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...