Fc Barcelona jest gotowa sprzedać Memphisa Depaya

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/Cd8P8rsLqio/

Fc Barcelona jest otwarta na propozycje ze strony innych klubów w sprawie Memphisa Depaya. Nie ma więc gwarancji, że zobaczymy go w barwach Blaugrany w nadchodzącym sezonie.

- Reklama -

Holenderski napastnik pozostaje zawodnikiem Barcy od 2021 roku. Przychodząc do klubu czekał go bardzo ciężki start związany z dużymi oczekiwaniami kibiców. Depay miał w pewnym stopniu zastąpić Leo Messiego, który opuścił Barcelonę na rzecz PSG. Po debiutanckim meczu Holendra z Realem Sociedad, można było pokładać nadzieje w jego grze. Okazało się jednak, że z każdym spotkaniem 28-latek prezentowal coraz niższą formę. Po transferze Aubameyanga, Memphis stracił miejsce w pierwszym składzie i coraz rzadziej pojawiał się na boisku. Trener Barcy, Xavi starał się znaleźć mu pozycję, na której mógłby występować regularnie. Umieszczenie Depaya na lewym skrzydle okazało się być najlepszym rozwiązaniem. Niestety miał szansę tam się wykazać jedynie w końcówce sezonu. Sam napastnik wyraża ogromną chęć pozostania w Barcelonie na kolejny rok. Jak informuje Fabrizio Romano, klub mimo deklaracji piłkarza i ważności jego kontraktu do Czerwca 2023 roku postanawia rozważyć sprzedaż Holendra w przypadku otrzymania zadowalającej oferty.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!