Eksperci biegowi doradzą przed maratonem i nie tylko

-

- Reklama -

Japońska marka w ubiegłym roku zainaugurowała cykl wirtualnych, bezpłatnych spotkań z ekspertami pod nazwą Centrum Biegowe ASICS. Tegoroczna odsłona projektu wspiera przygotowania przed jednym z największych biegów ulicznych w Polsce, 19. Cracovia Maraton, który odbędzie się 24 kwietnia.

Centrum Biegowe ASICS wpisuje się w filozofię założycielską marki – Sound Mind Sound Body, czyli „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Holistyczne podejście do sportu uwzględnia kluczowe obszary z perspektywy biegaczy – psychologia, dieta, regeneracja, trening, podologia, a także dobór obuwia pod kątem indywidualnych potrzeb i preferencji. Dedykowana platforma online jest miejscem, w którym można zdobyć niezbędną wiedzę, potrzebną do świadomego uprawiania sportu.

Ubiegłoroczna, inauguracyjna odsłona Centrum Biegowego ASICS była dla nas zupełnie nowym doświadczeniem na polskim rynku, ale przy okazji okazała się dużym sukcesem. Biegacze są głodni merytorycznej wiedzy, która realnie wspiera ich rozwój. Jako marka zakorzeniona w sporcie, jesteśmy blisko osób aktywnych, kierując do nich propozycję w newralgicznym momencie przygotowań do 19. Cracovia Maraton. Wierzymy, że wiedza naszych ekspertów przełoży się na jeszcze większą radość z biegania – powiedział Maciej Razik z ASICS Polska.

- Reklama -

Nasi eksperci są gwarancją najnowszej wiedzy i doświadczenia. Sami są aktywni fizycznie, dlatego doskonale rozumieją potrzeby biegaczy. Centrum Biegowe ASICS ma charakter cykliczny. Wypełniamy swoistą niszę na polskim rynku, ponieważ trudno znaleźć inny, podobny projekt. Stwarzamy przestrzeń do rozwoju i jeszcze lepszego poznania własnego organizmu. Aktywność fizyczna to również benefity dla umysłu – większy spokój, mniejsza podatność na stres czy wyższy poziom energii – dodał Daniel Bogacki z ASICS Polska.

W Centrum Biegowym ASICS można umówić się na bezpłatną, indywidualną konsultację z trenerem biegowym, psychologiem sportowym, specjalistą produktowym, fizjoterapeutą, dietetykiem oraz podologiem. Spotkania online z ekspertami odbędą się  13 i 20 kwietnia.

Zapisy na stronie www.centrumbiegoweasics.pl.

Kwietniowy GIGA Sport w sprzedaży!

- Reklama -

Wielki poster Roberta Lewandowskiego i reprezentacji Ukrainy, faworyci Ligi Mistrzów, wywiad z Mbappe, a do wygrania koszulka Lewego z Bayernu, najnowsze piłki Pumy i rękawice oraz absolutny hit: elektroniczne opaski fitness!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...