Dziennikarskie gwiazdy grają w Arenie Zabrze [VIDEO]

-

- Reklama -

Już w najbliższą sobotę, 24 września, na murawie głównej Areny Zabrze o godz. 17.00 rozpocznie się mecz piłkarski uświetniający obchody 100-lecia tego miasta.

Naprzeciwko siebie staną: drużyna Piłkarskiej Reprezentacji Dziennikarzy oraz zespół Medyka Zabrze. Pierwszy z zespołów poprowadzi Tomasz „pogodoodporny” Zubilewicz – filar drużyny oraz obrony. Wraz ze swoimi przyjaciółmi reprezentującymi redakcje sportowe (i nie tylko) z terenu całego kraju spróbują pokonać zespół Medyka Zabrze, czyli drużynę zrzeszającą lekarzy różnych specjalności z rejonu Zabrza i Śląska. O mocy zabrzańskiego zespołu niech świadczy fakt, że w tegorocznym turnieju World Medical and Health Games w Portugalii, czyli Mistrzostwach Świata Zawodów Medycznych zajął 5 miejsce.

Mecz, w którym dziennikarze zmierzą się z lekarzami, to doskonała okazja by zobaczyć z bliska murawę, na której gra drużyna Górnika Zabrze. Podczas wydarzenia na najmłodszych będzie czekać maskotka Górnika, czyli sławny Jorguś, z którym każdy chętny będzie mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. Nie zabraknie także drobnych gadżetów dla dzieci. W trakcie imprezy otwarty będzie kiosk gastronomiczny w kubaturze stadionu.

- Reklama -

Brama Areny Zabrze otwarta zostanie o godzinie 16.30.

Wstęp wolny.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...