Dyrektor Bayernu Monachium wypowiedział się o przyszłości Gnabrego

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/Ca4ejHAMs0a/

Dyrektor sportowy Bayernu, Hasan Salihamidžić zabrał głos w sprawie Sergea Gnabrego. Klub chce zatrzymać 26-latka w drużynie.

- Reklama -

Niemiecki skrzydłowy od 2018 roku znajduje się w Bayernie. Co roku prezentuje bardzo wysoki poziom, posiadając najlepsze wykończenie zaraz po Robercie Lewandowskim. W tym sezonie udało mu się strzelić aż 14 bramek, co umieściło go na 7 miejscu w rankingu strzelców Bundesligi. Nie dziwne więc, że wiele klubów chce sprowadzić Gnabrego jeszcze w tym okienku transferowym. Najwięcej informacji podawano o zainteresowaniu ze strony Realu Madryt. Oprócz tego innymi klubami, które liczą się w walce o pozyskanie Niemca jest Manchester United, Liverpool i Fc Barcelona. Katalończycy mają jednak najmniejsze szanse ze względu na problemy finansowe, które utrudniają realizację tej transakcji. Według źródeł Fabrizio Romano, dyrektor sportowy Bayernu wypowiedział się w odniesieniu do odejścia Gnabrego w następujący sposób:

„My naprawdę chcemy go zatrzymać. Liczę na to, że on wybierze Bayern. Jeśli gracz nie będzie chciał zostać w klubie, wtedy możemy znaleźć rozwiązanie, które będzie dla wszystkich szczęśliwe.”

Można więc wnioskować, że Bayern będzie starał się nakłonić Niemca do kontynuowania swojej kariery na Allianz Arena. Kontrakt Gnabrego wygasa dokładnie w czerwcu 2023 roku. Jeżeli jednak jakaś drużyna złoży dobrą ofertę za usługi Sergea wtedy klub będzie mógł zgodzić się na jego odejście.

- Reklama -

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...