Dwóch włoskich zawodników wystąpi w MLS w barwach Toronto

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/Cfh_-M_ryBM/

Dwóch włoskich zawodników od nowego sezonu będzie reprezentowało barwy Toronto FC. Nowymi piłkarzami kanadyjskiego klubu zostali Lorenzo Insigne i Domenico Criscito.

- Reklama -

Toronto Fc nie rozpoczęło rozgrywek MLS w najlepszy sposób. Łącznie w rozegranych 18 meczach udało im się zdobyć jedynie 18 punktów. W porównaniu do lidera, CF Montreal zdobyli ich aż o 11 mniej. Ratunkiem na problemy kanadyjskiego klubu ma być ściągniecie dwóch wspaniałych graczy, Lorenzo Insigne i Domenico Criscito. Zeszły sezon oboje mogą zaliczyć do jednych z lepszych w swojej karierze. Insigne był liderem Napoli, który przyczynił się do zajecia trzeciego miejsca w rozgrywkach Serie A. Criscito natomiast mimo 35-lat na karku, potrafił utrzymać wysoką formę we wszystkich meczach. Sprowadzenie tych piłkarzy może pomóc klubowi wnieść się na wyższy poziom umiejętności. Gra z takimi zawodnikami wpłynie z pewnością na lepsze wyszkolenie techniczne graczy Toronto. Oba transfery zostały sfinalizowane bez kwoty odstępnego, co pewnie będzie się wiązać z dużymi zarobkami dla Włochów. Dokładnie dziś na oficjalnym koncie instagramowym klubu zostało opublikowane zdjęcie obu piłkarzy przebywających na kanadyjskim stadionie.

Najnowszy GIGA Sport już czeka! Koszulki Manchesteru i Liverpoolu do łyknięcia!!!

- Reklama -

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!