Duch Mediolanu na nowych strojach AC Milan

-

- Reklama -

AC Milan zaprezentował trzeci komplet strojów na sezon 2022/23, który będzie noszony przez drużyny męskie, kobiece i młodzieżowe w nadchodzących spotkaniach.

Trzeci komplet strojów AC Milan został stworzony z myślą o tych, którzy się wyróżniają i nigdy nie cofają się przed wyzwaniem. Na nowej, oliwkowo-zielonej koszulce została umieszczona grafika tonalna z flagą Mediolanu oraz wyjątkowy, monochromatyczny herb klubu. Subtelne, żółte akcenty dopełniają całość utrzymaną w odważnym stylu, charakterystycznym dla AC Milan. Kluczowym elementem zestawu jest integracja flagi Mediolanu, która została umieszczona w centralnej części koszulki.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani dzisiejszą premierą. Dzięki fantastycznej pracy naszego partnera, firmy PUMA, trzeci zestaw jest świetnym połączeniem naszego dziedzictwa oraz innowacyjnego ducha. Dzięki reinterpretacji symboli miasta w nowoczesnym stylu, udało nam się stworzyć wyjątkowy produkt, który można nosić zarówno na boisku, jak i poza nim.” – skomentował Casper Stylsvig, Chief Revenue Officer AC Milan.

- Reklama -

Trzeci zestaw AC Milan na sezon 2022/23 zadebiutuje w trakcie spotkania z Bologna FC na stadionie San Siro, trzeciego dnia meczowego sezonu 2022/23 Serie A.

Najlepsze plakaty piłkarskich gwiazd w GIGA Sporcie!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...