Drugi najszybszy człowiek świata w Polsce!

-

- Reklama -

Jeden z najszybszych ludzi świata, Jamajczyk Yohan Blake, wystąpi w Polsce. Były mistrz świata z Daegu i dwukrotny mistrz olimpijski w sztafecie pobiegnie 27 maja podczas mityngu Poznań Athletics Grand Prix. 

Największą gwiazdą w Poznaniu będzie Jamajczyk Yohan Blake – mistrz świata z Daegu w sprincie na 100 m oraz sztafecie 4×100 m. 32-letni Jamajczyk na 100 i 200 m. ma drugie czasy w historii konkurencji. Szybciej od niego biegał tylko legendarny Usain Bolt. 

Inną wielką gwiazdą Poznań Athletics Grand Prix będzie czeski oszczepnik Vítězslav Veselý. To brązowy medalista z igrzysk w Tokio, a wcześniej na podium stał także w Londynie. 

- Reklama -

W Poznaniu wystąpią też najlepsi polscy lekkoatleci: m.in. wicemistrzynie olimpijskie ze sztafety 4×400 m Iga Baumgart-Witan i Anna Kiełbasińska, mistrz olimpijski w sztafecie mieszanej Dariusz Kowaluk oraz Tymoteusz Zimny. Swój strat zapowiedzieli także: Pia Skrzyszowska (100 m przez płotki), Piotr Lisek i Paweł Wojciechowski (skok o tyczce), i Angelika Cichocka (800 m).

Majowy GIGA Sport czeka na Was! Sprawdźcie go!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewandowski i gwiazdy nowej Barcelony! Szczegóły w najnowszym GIGA Sporcie!!!

FC Barcelona planuje już letnie transfery. Prezes Joan Laporta zdradził, że klub chce pozyskać prawego obrońcę, stopera i napastnika. Z kim będzie grał w...