Driftingowe Mistrzostwa Polski X Speed Game

-

- Reklama -

Zawody z cyklu Driftingowe Mistrzostwa Polski X Speed Games już w najbliższą niedzielę na torze w Słomczynie.

W tym roku została nawiązana współpraca Driftingowych Mistrzostw Polski ze Speed Games, dzięki czemu zawody zyskały nową formułę i stały się największą imprezą tego typu w Polsce.

Zmagania w Słomczynie, które odbędą się między 27 a 28 maja, zainaugurują sezon 2023 i będą toczyć się w trzech kategoriach: Pro, Semi-Pro i Speed Games (influencerzy).
Na antenie Eleven Sports 2 będzie można obejrzeć decydującą rywalizację Pro, w której pojedzie czołowa szesnastka zawodników. Swój występ w eliminacjach w tej klasie potwierdził broniący tytułu Grzegorz Czapla, a wśród jego konkurentów znajdą się tacy kierowcy, jak Marcin Gałat, Dariusz Fabisiak, Aleksandra Fijał, Paweł Korpuliński, Kamil Lorenc, Bartosz Pełka czy Karolina Pilarczyk.

- Reklama -

Jednym z organizatorów wydarzenia w Słomczynie jest Jakub Przygoński, ceniony kierowca rajdowy i pięciokrotny mistrz Polski w driftingu. Eventowi będzie towarzyszył festiwal motoryzacji Speed Games z licznymi atrakcjami dla kibiców.

Jedną z nich będzie rywalizacja gwiazd show-biznesu i Internetu o Puchar Speed Games. Uczestnikami będą między innymi Angelika Mucha (Littlemooonster96), Karolina Pisarek, Mikołaj Roznerski i Adam Zdrójkowski. Z kolei w kategorii Semi-Pro pojedzie Bartosz Ostałowski, który jest jedynym profesjonalnym kierowcą driftingowym na świecie prowadzącym samochód wyłącznie za pomocą stopy. W klasie Speed Games z udziałem influencerów na liście startowej znajdą się: HI_5, Fusialka, Kickster, Medusa, Sasha The Owner, Kamil Szymczak, Wheelwithit, Hubert Gromadzki i Poczciwy Krzychu.

Od dziś w sprzedaży nowy GIGA Sport!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Łowcy goli, czyli TOP 5 napadziorów. Najnowszy GIGA Sport już w sprzedaży! W każdym numerze karty gwiazd EKSTRAKLASY gratis!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, Salah, Felix, czy ktoś inny? Przedstawiamy najlepszych napadziorów Europy!!! GIGA plakaty: Haalanda, Salaha, Śliwki, Zmarzlika i polskich skoczków (terminarz). A do tego...