Dach zamknięty, ale kanał na You Tube otwarty. Polska – Estonia w GIGA Sport TV [VIDEO]

-

- Reklama -

Wieczorny mecz Polska – Estonia w Warszawie, który jest półfinałem barażowym o awans na piłkarskie mistrzostwa Europy, zostanie rozegrany przy zamkniętym dachu.

Początek na PGE Narodowym o godz. 20.45. Zapraszamy do oglądania transmisji prosto z nowego studia GIGA Sport TV. Początek o godzinie 20:35:

Trener Michał Probierz wybrał już 23-osobową kadrę na mecz. Nie zmieścili się na niej Bartosz Bereszyński, Dominik Marczuk, Damian Szymański i Sebastian Walukiewicz.

- Reklama -

Od meczu z Estonią reprezentacja będzie występować w nowych , koszmarnie drogich strojach firmy nike. Jednym z charakterystycznych znaków jest powiększone w porównaniu z poprzednimi trykotami godło, umieszczone w centralnym miejscu biało-czerwonej koszulki.

Z Estonią kadra Probierza wystąpi na biało-czerwono-biało. Jeżeli później zmierzy się z Walią, to stroje będą całe białe, a jeśli z Finlandią – całe czerwone.

Reprezentacja Polski jest obecnie 30. w rankingu FIFA. Estonia zajmuje w tym zestawieniu dopiero 123. lokatę.

- Reklama -

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...