Najlepsi kumple Lewego w Barcelonie [VIDEO]

-

- Reklama -

https://mobile.twitter.com/ferrantorresite/status/1552436152082235393/photo/2

https://mobile.twitter.com/barcanewsfra/status/1551057814524571648/photo/1

- Reklama -

Robert Lewandowski dokładnie w lipcu przeniósł się do Barcelony. Polak bardzo szybko zaklimatyzował się w nowym zespole. W sieci pojawiły się filmiki i zdjęcia z jakimi piłkarzami 33-latek spędza najwięcej czasu. Niemal, że wszystkie publikacje dotyczyły dwóch nazwisk.

Reprezentant Polski bardzo ciepło został przywitany przez zawodników Fc Barcelony. Wszyscy w pozytywny sposób wypowiadają się na temat jego transferu. Wiadome jednak było, że napastnik będzie potrzebował bliskich kolegów, którzy będą odpowiednikiem Thomasa Muellera z Bayernu. Można jednak już wysnuć kilka wniosków dotyczących preferencji Lewandowskiego. Polak najwięcej czasu spędza z dwoma piłkarzami, Ferranem Torresem i Ansu Fatim. Z tym pierwszym często trenował w parze na treningach i razem siedział w samolocie podczas trasy do USA. Obaj świetnie się dogadują, a Ferran może bardzo na tym skorzystać. Hiszpan będzie miał szansę nauczyć się wielu kluczowych rzeczy od jednego z najlepszych graczy na świecie. Podobna sytuacja dotyczy Fatiego, który towarzyszył Lewemu podczas treningów dwójkowych. W sieci zostało zamieszczone nagranie z ich wspólnych ćwiczeń, a także prywatnej rozmowy Roberta z młodym zawodnikiem. Takie relacje z pewnością pomogą Lewandowskiemu w odpowiednim wpasowaniu się do gry Blaugrany.

Koszulka Lewego prosto z Barcy TYLKO w nowym GIGA Sporcie! Musisz GO mieć!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!