Czas na dalekie loty! Puchar Świata w Oberstdorfie

-

- Reklama -

Rywalizacja o Kryształową Kulę wkracza w decydującą fazę! W nadchodzący weekend na skoczni mamuciej w Oberstdorfie rozegrane zostaną dwa konkursy w lotach narciarskich, które będą transmitowane w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze.


Na cztery konkursy indywidualne przed końcem sezonu Ryoyu Kobayshiego i Karla Geigera dzieli zaledwie 58 punktów, co zwiastuje niesamowitą rywalizację o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. W Oberstdorfie zaprezentuje się sześciu Polaków: Jakub Wolny, Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Andrzej Stękała i Aleksander Zniszczoł.

Oba konkursy na skoczni mamuciej pokażą na żywo TVN, Eurosport 1 i Player. W Eurosporcie 1 i Playerze transmitowane będą dodatkowo piątkowe kwalifikacje, a niedzielne kwalifikacje dostępne będą na żywo wyłącznie w Playerze.

- Reklama -

Transmisjom towarzyszyć będą studia z udziałem ekspertów na czele z Magdaleną Pałasz, Jakubem Kotem i Wojciechem Toporem. 


Plan transmisji:

Piątek, 17:00, kwalifikacje, Eurosport 1 i Player
Sobota, 15:35, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player
Niedziela, 14:10, kwalifikacje, Player
Niedziela, 15:35, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player

Ostatnia szansa na koszulkę Lewego oraz gry FIFA 22. Szczegóły w GIGA!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Frustracja „Lewego” – najpierw gorycz po meczu kadry, teraz upór LaLiga

Po meczu Polski z Francją Robert Lewandowski był wyraźnie rozgoryczony. Jego pomeczowa wypowiedź została zinterpretowana jako wyraz dezaprobaty dla taktyki Czesława Michniewicza, porównywano to...