Ćwierćfinałowy mecz Igi Świątek w US Open. Jazda Iga!!!

-

- Reklama -

Mecz o półfinał US Open Iga Świątek – Jessica Pegula rozpocznie się o 1:00 w nocy ze środy na czwartek. Transmisja w Eurosporcie 1 i Playerze. Każdy mecz turnieju na żywo i na żądanie w Eurosporcie Extra w Playerze.

Iga Świątek pokonując Jule Niemeier, osiągnęła najlepszy wynik w historii występów w US Open. Polka w nocy ze środy na czwartek stanie przed szansą awansu do półfinału ostatniego turnieju Wielkiego Szlema w tym roku. Na drodze liderki rankingu WTA stanie reprezentantka gospodarzy Jessica Pegula. Ich spotkanie będzie pierwszym meczem sesji wieczornej na korcie im. Arthura Ashe’a i rozpocznie się o 1:00 w nocy ze środy na czwartek. Transmisję poprzedzi rozpoczynające się o 0:30 studio, w którym gośćmi Jakuba Ostrowskiego będą Dawid Celt i Piotr Sierzputowski. Mecz skomentuje duet Dawid Olejniczak i Lech Sidor.

US Open potrwa do 11 września. Każdy mecz turnieju dostępny jest na żywo i na żądanie w Eurosporcie Extra w Playerze.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...