Cristiano Ronaldo znów będzie ojcem, tym razem bliźniaków [FOTO]

-

- Reklama -

Cristiano Ronaldo w trakcie swojej kariery przez lata był związany z różnymi kobietami. Żadna jednak nie znaczyła dla niego tyle, co Argentynka Georgina Rodriguez. Z tą kobietą Portugalczyk jest już związany ponad cztery lata. Wspólnie wychowują kilkoro dzieci, dziś poinformowali, że spodziewają się narodzin bliźniaków.

Kim jest oficjalna narzeczona Cristiano Ronaldo? Georgina Rodriguez urodziła się 27 stycznia 1994 r. w Argentynie, ale wychowywała się w Hiszpanii. W dzieciństwie marzyła, by zostać policjantką.

- Reklama -

Jeszcze kilka lat temu była zupełnie anonimowa, dziś jest jedną z najpopularniejszych WAGs na świecie. Na Instagramie obserwują ją 28 mln ludzi. Georgina Rodriguez ceni sobie czas spędzony z rodziną, z Ronaldo wychowuje czwórkę dzieci.

Do ich pierwszego pary spotkania doszło w butiku, w którym pracowała Georgina Rodriguez. – Pierwszy raz spotkaliśmy się w salonie Gucci, gdzie byłam asystentką sprzedaży. Kilka dni później spotkaliśmy się ponownie, na imprezie innej marki. Wtedy mogliśmy porozmawiać w luźnej atmosferze, poza moim środowiskiem pracy. Dla nas to była miłość od pierwszego wejrzenia – opowiadała partnerka piłkarza w rozmowie z magazynem „Elle”.

Po raz pierwszy oficjalnie razem pojawili się w styczniu 2017 r. Nowa dziewczyna towarzyszyła Portugalczykowi podczas gali „The Best FIFA Football Awards”.

Wielu fanów zastanawia się, jaki jest status związku Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez. Odkąd para zaczęła się spotykać, media o ich zaręczynach donosiły kilkakrotnie. Brytyjski dziennik twierdzi, że na pierścionek zaręczynowy dla Georgini Portugalczyk wydał 615 tys. funtów ( ponad 3 mln zł).

- Reklama -

W listopadzie 2017 r. zakochani doczekali się pierwszego wspólnego potomka. Georgina urodziła córkę, która otrzymała imię Alana Martina. Dziś szczęśliwa para ogłosiła na Instagramie, że ich rodzina powiększy się o bliźniaki.

– Mam szczęście być partnerką najlepszego piłkarza wszech czasów. Kiedy on jest na boisku, doświadczam nieskończonej ilości emocji – powiedziała po pierwszym porodzie Georgina Rodriguez włoskim dziennikarzom.

Koszulka Ronaldo do zdobycia w najnowszym GIGA Sporcie!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

GIGA Sport wydanie specjalne na EURO. Naklejki gwiazd gratis w każdym egzemplarzu!!!

Robert Lewandowski, Jude Bellingham, czy Kylian Mbappe? A może znów Cristiano Ronaldo? Kto będzie gwiazdą EURO 2024? Szczena na budzie, czyli opowieść o Wojtku Szczęsnym GIGA...