Cristiano Ronaldo przeszedł do historii 

-

- Reklama -

Cristiano Ronaldo przeszedł do historii po kapitalnym występie w meczu z Tottenhamem, w którym strzelił hat-tricka. Portugalczyk po tym wydarzeniu opublikował wpis na Instagramie, który szynlo polubiło ponad 11 milionów użytkowników.

Cristiano Ronaldo przeszedł do historii, bijąc rekord Josefa Bicana pod względem liczby strzelonych bramek w klubie i reprezentacji – Portugalczyk ma na swoim koncie już 807 bramek.

– Jestem niesamowicie zadowolony z mojego pierwszego hat-tricka po powrocie na Old Trafford. Nic nie przebije poczucia obecności z powrotem na boisku i pomagania drużynie w strzelaniu bramek. Po raz kolejny udowodniliśmy, że każdego dnia możemy pokonać każdego, o ile ciężko pracujemy i jesteśmy razem. Dla nas nie ma granic. United! Naprzód, Czerwone Diabły! – napisał na Instagramie CR7.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

- Reklama -

Wpis Ronaldo stał się absolutnym hitem Instagrama! W ciągu kilkunastu godzin od jego udostępnienia, polubiło go 11 milionów użytkowników.

Manchester United ma 50 punktów i awansował na 4. miejsce w tabeli.

Ostatni moment na GIGA SPORT z koszulką Lewego i grami FIFA 22!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...